Dreamtattoo Kalıcı Dövme (Tattoo) & Piercing Kadıköy İstanbul

ANA SAYFA |TATTOO | PIERCING | STüDYO | DÖVME TARiHi | LiNKLER | iLETiŞiM | KALICI MAKYAJ| SiTE HARiTASI | BASINDA BİZ | FORUM

Cemil UZUN
(İstanbul Kadıköy Şube)

Emre CEYHAN
(İstanbul Kadıköy Şube)


 

Wildcat Piercing Kataloğu
Wildcat piercingleri
hakkında daha fazla
bilgi için
tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: dövmeci - kadıköy - dövmeci - istanbul - dövme resimleri -piercing istanbul - piercing kadıköy - dövme kadıköy - dövme istanbul -tattoo istanbul - tattoo kadıköy - piercing

Dövme Bakımı
Bölgeye 3 gün su teması olmamalıdır.
Dövme üzerinde oluşan kabuklar koparılmamalıdır. İlk 1 ay direkt güneş ışığına maruz kalmamalıdır. 1 Hafta boyunca günde 3 kez Tattoo Aftercare kremi veya Bephantene Plus kullanılmalıdır.

Piercing Bakımı
Bölgeye 1 gün su teması olmamalıdır.
İlk günden sonra su teması sonra tam olarak kurutulmalıdır.15 gün boyunca günde 2 kez ; Biokadin Solüsyon ,
Thiocilline Krem , sırasıyla sürülmelidir.
Küpe EN AZ 2 ay kesinlikle çıkarılmamalıdır.

 

 

DÖVME - TATTOO

İŞÇİLİK :

İnternet sitelerine yabancı dövme (tattoo) sanatçılarının yaptığı dövmeleri (tattoo) kendisi yapmış gibi koyan sözde sertifikalı dövmeci (tattoo) geçinen sahtekârlara karşı dikkatli olunuz. Biz işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Fiyatlarımız ucuz değildir, ancak pahalıda değildir. Unutmayalım ki  kimse iyi ve güzel bir dövme yi (tattoo) ucuza yapmaz. Yaptırmayı düşündüğünüz dövmeler (tattoo) ömür boyu vücudunuzda kalacaktır. Beğenmediğinizde duvardan indirebileceğiniz bir tablo değildir. O nedenle model seçerken, stüdyo seçerken ve dövme (tattoo) sanatçısı seçerken çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Ucuza yaptırdığınız bir dövme (tattoo) hem sağlık hem de mali yönden çok daha büyük sıkıntılar doğuracaktır. Dövme (tattoo) demek sadece şablonu çıkartıp fotokopi çeker gibi uygulamak değildir. Dövme yi (tattoo) sanat yapan sanatçının yorumudur. İlk kez dövme (tattoo) yaptırıyorsanız, dövme (tattoo) yaptıracağınız bölgeyi ve modeli iyi düşünmenizi ve profesyonel görüşü almanızı tavsiye ederiz. Bu arada geçici dövme (tattoo) konusunda var olan bir şehir efsanesini de yalanlamadan geçemeyeceğiz. 21 günden fazla dayanan geçici dövme (tattoo) yoktur(6 aylık, 1 yıllık, 3 yıllık vb.). Lütfen aksini iddia edenlere itibar göstermeyiniz.

            Stüdyolarımızda isterseniz eski dövme leriniz (tattoo) düzeltilebilir veya başka bir modelle kapatılabilirsiniz. Kesik, yanık ve ameliyat izlerini kapatmak amacıyla özel tasarımlar da yapmaktayız. Tasarım için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Unutulmamalıdır ki her dövme (tattoo) kapatılacak olan bölgeyi kapatmayabileceği için model seçiminde isteğiniz kadar profesyonel yönlendirmeye de açık olmalısınız.  Bu tür durumlarda öncelikle stüdyolarımıza gelip yüz yüze görüşmek faydalı olacaktır. Kapatılacak olan bölgenin öncelikle fotoğrafı çekilir ve boyutları tespit edilir ardından yapılacak olan dövmenin (tattoo) ücreti ve boyutları belirtilir, fiyat sizin içinde makulse kaparo (ön ödeme) karşılığı tasarım çalışması yapılır. Tasarımlarımız ta ki karşılıklı olarak mutabık kalınana dek tekrar tekrar devam eder.

 

Dreamcatcher Wildcat Piercinglerinin Kadiköy'deki Tek Yetkili Bayisidir.


Kadıköy Studio Cemil
Neşet Ömer Sok. Kadıköy Çarsısı
No:60 (büyük PTT'nin arkasındaki pasaj)
Kadıköy / iSTANBUL
Tel
: 0216 347 59 53
Gsm :0535 941 99 39

e-mail & msn: 
dreamtattookadikoy@hotmail.com
İstanbul Kadıköy Studio Emre CEYHAN
Neşet Ömer Sok. Kadıköy Çarsısı
No:60 (büyük PTT'nin arkasındaki pasaj)
Kadıköy / iSTANBUL
Tel : 0216 347 59 53
Gsm :
0535 941 99 39
e-mail & msn: 
dreamtattookadikoy@hotmail.com
 
     

Copyright ® 2006 DreamTattoo.com

Site Seo By EmirX